Header Ads

Beynimi ele geçirerek, katliam yaptırdılar (Zihin kontrolüne maruz kalmış bir ABD askeri)

Beynimi ele geçirerek, katliam yaptırdılar (Zihin kontrolüne maruz kalmış bir ABD askeri)
Beynimi ele geçirerek, katliam yaptırdılar (Zihin kontrolüne maruz kalmış bir ABD askeri)


ABD’nin başkenti Washington’da 16 Eylül’de bir donanma üssünü basarak 12 kişinin ölümüne neden olan eski asker Aaron Alexis, saldırı sırasında ABD polisi tarafından öldürülmüştü. FBI, 34 yaşındaki Aaron Alexis’in donanma üssüne yarı otomatik bir tüfekle girdiği anın görüntülerini yayınladı.Bir güvenlik kamerasından alınan 30 saniyelik görüntülerde, Aaron Alexis, kimsenin olmadığı bir koridorda görünüyor. Bir kapının penceresini kıran saldırgan Alexis elindeki silahla bir duvarın arkasına saklanırken görünüyor.

Amerikan New York Times gazetesi de, eski asker Aaron Alexis’le ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. 34 yaşındaki Alexis, 16 Eylül’deki saldırıdan 10 gün önce yazdığı notlarda, ABD hükümetini suçluyor. Alexis, hükümet güçlerinin beynine “oldukça düşük ölçekli” elektromanyetik dalgalarla saldırı düzenlediğini ve saldırganlaşmasına neden olduğunu iddia ediyor.

’3 AYDIR ELEKTROMANYETİK SALDIRI ALTINDAYIM’

Soruşturmayı yürüten Federal Araştırma Bürosu FBI ajanı Valerie Parlave, Aaron Alexis’in arkasında bıraktığı notları dün Washington’da bir basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaştı.

Eski asker Alexis’in notunda, “Son üç aydır, düşük ölçekli elektromanyetik saldırı altındayım. Doğrusunu söylemek gerekirse, beni saldırganlaştıran da bu” diyor.

‘SALDIRIDA ÖLMEYE HAZIRIM’

Alexis elektronik postasında, ölümüyle sonuçlanacak bir saldırı hazırlığında olduğunu, saldırıda ölmeye de hazırlıklı olduğunu belirtiyor.

FBI ajanı Valerie Parlave, eski asker Aoran Alexis’in saldırıdan 10 gün önce yazdığı elektronik postayı başka birisine gönderip göndermediğini iste tespit edemediklerini söyledi.
Blogger tarafından desteklenmektedir.