Header Ads

Sizce de tuhaf değil mi? Suudi Arabistan'da logolar neden hep Masonik ve Siyonistçe? | Mehmet Fahri Sertkaya

abd, akademi dergisi, büyük israil projesi, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP), cia, ingiltere, islamcılık, masonlar, Mehmet Fahri Sertkaya, mossad, siyonistler, suudi arabistan,SİZCE DE TUHAF DEĞİL Mİ?

Bu BOP'un yani Büyük İsrail Devleti projesinin en büyük hizmetkarlarından biri olan Suudi Amerika'da, logolar neden hep böyle?

Suudi Amerika devletinin İngiltere/ABD/İsrail'in emrinde olduğunu, buradaki petrolün asıl sahiplerinin Aramco üzerinden Siyonistler olduğunu, bu Siyonistlerin petrol gelirleri ile çok haltlar çevirdiklerini, bir de Müslümanları içeriden vurmak niyetiyle bu paralarla Rabıta isimli sözde İslami örgütü kurduklarını, dünyaya yaydıklarını, bu Rabıta üzerinden halkı Müslüman devletlerin nerede ise tamamında faaliyette bulunduklarını, Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan)'nı, ülkemizdeki siyasal İslamcıları, imam hatipleri, ilahiyatları desteklediklerini, CIA ve MOSSAD'ın istediği ayarda İslamcı (Müslüman değil, İslamcı) kadrolar yetiştirdiklerini ve bu çarktan Erdoğan'ın, Erbakan'ın ve daha yüzlerce kişinin bilerek ya da bilmeyerek geçtiğini, geçmekte olduğunu...İslamcılığı Siyonistlerin kurduğunu ve ümmetin başına bela ettiğini ve çok daha fazlasını,uzun zamandır anlatıyoruz, siz hiç denk geldiniz mi?


abd, akademi dergisi, büyük israil projesi, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP), cia, ingiltere, islamcılık, masonlar, Mehmet Fahri Sertkaya, mossad, siyonistler, suudi arabistan,

Dikkat! Gerçek sahibinin CIA olduğu ispat edilmiş olan Facebook ve benzeri Amerikan menşeli sosyal ağlar bizi uzun yıllardır sansürlüyor. Bu yayını paylaşıp, söz konusu sosyal ağlar üzerinde yaymayı, duyurmayı başaramayacaksınız. Ayrıca bu sosyal ağlardaki sayfalarımıza takipçi olduğunuzda, paylaştıklarımızın çoğunu göremeyeceksiniz. Bu, son sekiz senedir bu şekilde. Bu nedenle bizi, Akademi Dergisi'ni ve Mehmet Fahri Sertkaya'yı, farklı konudaki yüzlerce sitelerimizin bütün yayınlarını Telegram kanalımızdan takip etmenizi tavsiye ederiz: www.t.me/AkademiDergisi

(Takipçiler birbirinin isim ve telefon numaralarını bile göremez. Çok güvenli ve huzurlu bir ortamdır.)
Blogger tarafından desteklenmektedir.